niedziela, 1 grudnia 2019

Wrzesień i październik w obiektywie...

Kochani!

Zanim rozgoszczę się z grudniową magią, wrócę jeszcze do poprzednich miesięcy.

Taką jesień można lubić! Pogoda rozpieszcza. Kolory na dworze zachwycają.  Ba! Trawa rośnie jak szalona :) A wiadomo, że jak zielono za oknem, to i więcej się chce :) I z takim nastawieniem przeżyliśmy i wrzesień i październik :)
5 września! Nasza 3 latka! Mario, kiedy Ty tak urosłaś <3


Wrzesień był bardzo pracowitym miesiącem. Ogrom pracy wokół domu i na działce, pochłonął większość dni. Były chwile, że wątpiłam w powodzenie tek akcji. Udało się! Po tych szalonych dwóch tygodniach jeszcze mocniej doceniłam Leniwe weekendowe poranki i cudne dni!


Październik też nas rozpieszczał, mimo chłodnych poranków. Przyniósł chwilę oddechu i ... młodą zieloniutką trawę! Ciszyłam się każdego dnia, patrząc, jak teren wokół domu zaczyna się mocno zielenić.
Mama grabi liście, Córeczki robią kolejne okrążenie!


Dzień Nauczyciela i pasowanie u Zosi i Marysi :) Radość, tym większa, że Panu Mężowi udało się przyjechać wcześniej i być u Marysi na pasowaniu :)
Poczyniliśmy zapasy na zimę :) Do miodownika - obowiązkowo orzechy z własnego podwórka :) W tle moje nowości z Bolesławca. To moja mała słabość ...


Koniec października był mocno przejeżdżony, ale wiele spraw udało się nam załatwić pomyślnie. I mim wielu perypetii i zdrowotnych zawirowań, ufam że kolejne tygodnie przyniosą też ogrom dobrego!  Drobne radości, znaczą wiele.Do napisania!

9 komentarzy:

 1. Prześliczne Dziewczynki! Takie Lalunie wspaniałe! Miły post i optymistyczny! Bo i jesień była niezwykle urocza... Samego dobrego, Pola :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała z Was rodzinka, a dziewczynki to urodzone modelki.:) Miło było zobaczyć Waszą codzienność. Pozdrawiam serdecznie i życzę radosnych dni.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne te Wasze miesiące, dziewczynki rosną jak na drożdżach, to aż niesamowite, jak szybko się zmieniają :D A śliczne jak laleczki :)
  Ściskam Was serdecznie, Agness:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczyny to prawdziwe modelki☺️

  OdpowiedzUsuń
 5. Przytulane wnętrze, ładne dodatki i kolory. Dzięki za inspirację :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo piękne zdjęcia, Polska jesień jest najpiękniejsza. Jeszcze jak jest przyjemna temperatura i słoneczko świeci to jest cudownie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczni jesteście! I otoczenie Wasze też piękne!
  Pozdrawiam, Pola :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pięknie tu u ciebie, pozdrawiam Was ciepło ;)

  OdpowiedzUsuń