niedziela, 1 grudnia 2019

Wrzesień i październik w obiektywie...

Kochani!

Zanim rozgoszczę się z grudniową magią, wrócę jeszcze do poprzednich miesięcy.

Taką jesień można lubić! Pogoda rozpieszcza. Kolory na dworze zachwycają.  Ba! Trawa rośnie jak szalona :) A wiadomo, że jak zielono za oknem, to i więcej się chce :) I z takim nastawieniem przeżyliśmy i wrzesień i październik :)
5 września! Nasza 3 latka! Mario, kiedy Ty tak urosłaś <3


Wrzesień był bardzo pracowitym miesiącem. Ogrom pracy wokół domu i na działce, pochłonął większość dni. Były chwile, że wątpiłam w powodzenie tek akcji. Udało się! Po tych szalonych dwóch tygodniach jeszcze mocniej doceniłam Leniwe weekendowe poranki i cudne dni!


Październik też nas rozpieszczał, mimo chłodnych poranków. Przyniósł chwilę oddechu i ... młodą zieloniutką trawę! Ciszyłam się każdego dnia, patrząc, jak teren wokół domu zaczyna się mocno zielenić.
Mama grabi liście, Córeczki robią kolejne okrążenie!


Dzień Nauczyciela i pasowanie u Zosi i Marysi :) Radość, tym większa, że Panu Mężowi udało się przyjechać wcześniej i być u Marysi na pasowaniu :)
Poczyniliśmy zapasy na zimę :) Do miodownika - obowiązkowo orzechy z własnego podwórka :) W tle moje nowości z Bolesławca. To moja mała słabość ...


Koniec października był mocno przejeżdżony, ale wiele spraw udało się nam załatwić pomyślnie. I mim wielu perypetii i zdrowotnych zawirowań, ufam że kolejne tygodnie przyniosą też ogrom dobrego!  Drobne radości, znaczą wiele.Do napisania!

2 komentarze:

  1. Prześliczne Dziewczynki! Takie Lalunie wspaniałe! Miły post i optymistyczny! Bo i jesień była niezwykle urocza... Samego dobrego, Pola :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniała z Was rodzinka, a dziewczynki to urodzone modelki.:) Miło było zobaczyć Waszą codzienność. Pozdrawiam serdecznie i życzę radosnych dni.:)

    OdpowiedzUsuń

Wrzesień i październik w obiektywie...

Kochani! Zanim rozgoszczę się z grudniową magią, wrócę jeszcze do poprzednich miesięcy. Taką jesień można lubić! Pogoda rozpieszcza. K...