środa, 16 listopada 2016

Nasz Przedszkolaczek

Witajcie wieczorową porą!
 
Dzisiaj bardzo osobisty wpis. Tyle wzruszeń i przemyśleń. A to tylko pasowanie na przedszkolaka. AŻ pasowanie na przedszkolaka. Pierwsze - z wielu - poważnych wystąpień w życiu naszej Córeczki. 


Zosiu! Kochana Nasza! 
 
 Z całego serca pragnę, byś przeżywała każdy kolejny dzień w przedszkolu i w życiu, tak jak dzisiaj. Z takim uśmiechem, z taką radością w oczach. Z taką pewnością, że się uda! Z taką wiarą w siebie, że potrafisz!
 
Z całego serca pragnę, byś umiała tak żyć swoim życiem jak dzisiaj byłaś obecna na tej uroczystości. Uśmiechnięta, umiejąca być i działać z innymi. Potrafiąca pomóc, gdy ktoś tej pomocy potrzebuje. Umiejąca liczyć na siebie i innych, kiedy tak trzeba.
 
Z całego serca pragnę byś potrafiła się odnaleźć i zachować w różnych sytuacjach. Byś uczyła się i potrafiła dostosować do tego, co życie rzuci Ci pod nogi.
 
Z całego serca pragnę byś umiała dźwignąć ten życiowy i ciężar i trud, z takim wdziękiem i lekkością, jak dzisiaj, kiedy występowałaś.
 
Z całego serca pragnę byś była z siebie dumna. Tak, jak ja dzisiaj z Ciebie. Kolejny raz. Milionowy.
 
Z całego serca pragnę byś zachowała i pielęgnowała w sobie autentyczność swoich uczuć. Tak, jak dzisiaj, kiedy śmiałaś się na cały głos a z  Twoich oczu biła radość.
 
Z całego serca pragnę byś zawsze mogła być i byś zawsze była sobą.
 
Z całego serca pragnę, byś wiedziała, że zawsze możesz liczyć na nas. Tak, jak dzisiaj, kiedy nie musiałaś szukać mnie w tłumie, bo wiedziałaś, że jestem. Zawsze przy Tobie. Ciałem. Myślą. Sercem. Modlitwą.
 
Nasza Zosiu, Kochana <3
12 komentarzy:

 1. Pięknie! U nas pasowanie 23.11 i też już przeżywam :-) U mojego synka grupa ćwiczy pełną parą, a ja już nie mogę sie doczekać :-) Wspaniałe życzenia napisałaś dla Córeczki :-)!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Niech się spełnią!

   Przeżycie ogromne - dla dzieci i dla rodziców :)Powodzenia!

   Usuń
 2. Pięknie Zosieńko. Brawo.Wspaniałe życzenia, niech się spełnią :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo dla Zosienki. Elwirko napisalas tak pieknie, ze lzy wzruszenia polecialy. Jestescie cudowne dziewczyny :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Przepiękny wpis! Cudna Zosia. Jest tak mądra, ze na pewno duma Cię rozpiera. Za kilka lat jak Zosia przeczyta ten wpis to na pewno wzruszy się niesamowicie. Cos pięknego

   Usuń
  2. Dziękuję! :* Ufam, że tak będzie:)

   Usuń

Nie lubię poniedziałków #19

Witajcie Kochani! Dzisiaj zaległy poniedziałkowy wpis :) Drugi poniedziałek lipca na pewno zapisze się mocno w mojej ...